SESSION

 
O NÁS
REDAKČNÍ SYSTÉM
COLDFUSION
GOOGLE ANALYTICS
REFERENCE
KONTAKTY
  Máte redakční systém?
ANO
 
  68%
NEVÍM
 
  12%
NE
 
  20%
 

POTŘEBUJETE NOVOU INTERNETOVOU PREZENTACI ? POMŮŽEME VÁM !

Naše firma je zaměřena především na vytváření profesionálních dynamických internetových prezentací na klíč. Zaregistrujeme Vám doménu, zajistíme nejvýhodnější webhosting, zpracujeme grafický návrh, implementujeme redakční systém, naplníme daty, popř. převedeme již stávající data, zaškolíme Vás a po schválení spustíme do ostrého provozu.

Většina našich internetových prezentací je postavena na našem modulárním redakčním systému SESSION naprogramovaném v PHP s databázovým systémem MySQL. Náš redakční systém je neustále rozšiřován o nové funkcionality, a proto je zde záruka z hlediska aktualizací a inovací. Pro náročné aplikace a náročné klienty využíváme redakční systém MURA naprogramovaný v ColdFusion.

Jestliže se rozhodnete pro naši firmu, projednáme Vaše potřeby a během několika dnů můžete mít vlastní internetovou prezentaci za přijatelnou cenu. Kvalitní design je jedním ze základních předpokladů k obchodnímu úspěchu, a proto na tuto část klademe maximální důraz. Při zpracování grafickém návrhu vycházíme z oboru činnosti klienta a v žádném případě nevyužíváme žádné hotové šablony. Proto je výsledný grafický návrh vždy jedinečný a přesně dle požadavků klienta.

Samozřejmostí je základní SEO Optimalizace a v případě zájmu provádíme i hloubkovou optimalizaci, která povede k lepším pozicím ve vyhledavačích.

Na přání zákazníka ZDARMA implementujeme do internetové prezentace unikátní analytický nástroj Google Analytics, pomocí kterého můžete detailně analyzovat přístupy na Vaši prezentaci.V případě potřeby můžete využít našich služeb ohledně internetových kampaní pomocí mnoha internetových nástrojů.

V případě, že jste časově vytíženi, nabízíme Vám kompletní správu prezentace, která je již v provozu. Zajistíme bezproblémový chod, potřebné změny, aktualizace, zálohování, statistiky a analýzy.


   
  NAŠI PARTNEŘI
BABY CLUB MEDÚZKA FOTOGRAFIE - Radek Borovka Svatební fotograf - Jan Sommer RatolestShop.cz